Zaidimu namelis – atsiliepimai

Zaidimu namelis – vaikų džiaugsmas tiek vasarą tiek žiemą. Artėjant vasarai bei ilgėjant vakarams, dažnai pradeda tėvai sukti galvas, ką jų vaikai galėtų ne tik smagaus, bet ir naudingo nuveikti kieme. Juk nesinori jog visą vasarą mažieji namų gyventojai praleistų prie kompiuterinių žaidimų ar namuose. Tai kaip gi įrengti kiemą jog vaikai ten galėtų ne tik žaisti, smagiai leisti laiką, bet ir lavinti savo vaizduotę, o praleistas laikas lauke būtų kupinas neišdildomų įspūdžių ir prasmingas.

Nors ir papraščiausias būdas užimti vaikus- šiuolaikinės technologijos, tačiau kažin ar dažnas tėtis ar mama, norės jog vaiko vasara prabėgtų prie spalvotų ekranų. Nors tai ir papraščiausias ir pigiausias laiko praleidimo būdas, tačiau akivaizdu jog tėvai šiais laikas, kuomet ir taip vaikai ankščiau pradeda naudotis ekranais, nori jog kuo daugiau laisvo laiko praleistų gryname ore. Tad užtikrinti jog veiklos kieme būtų daug ir įtrauktų įvairaus amžiaus vaikus- labai svarbus aspektas pradedant įrenginėti nuosavą kiemą.

Jau ne vienas tyrimas įrodo jog žydrieji ekranai kenkia vaikų emocinei būsenai. Vakare jiems sunkiau užmigti, miegas nebe toks kokybiškas. Taip pat vaikai darosi jautresni, matyti vaizdai sukelia ne pačias geriausias emocijas, ką jau kalbėti apie žalą akims. Tad pats sveikiausias laiko praleidimo būdas sportiškai lauke.

zaidimu namelis

O kaip užtikrinti jog vaikai norėtų kuo ilgiau būti kieme? Vienas iš populiarėjančių būdų – vaikų nameliai. Turbūt, ne vienas iš jūsų pačių vaikystėje besislėpdami už medžio, pagalvodavote, kaip būtų nuostabu turėti savo nuosavą žaidimų namelį. Kur ne tik galėtume kviesti draugus iškepti smėlio pyragą ir pagardinti ką tik pradėjusiais žydėti obuoliais, bet ir smagiai leistis nuo čiuozyklų ar suptis sparnuotosiose supynėse. Turbūt, meluotumėte jeigu sakytumėte ne. O mes ir nepatikėtume. Medinis zaidimu namelis klasika kiekvieno vaiko vaikystėje. Tai labai smagus laiko praleidimo būdas kiekvienam. O jeigu dar pats mažylis gali išsirinkti spalvas, susikomplektuoti savo svajonių namelį, dekoruoti gėlėmis, savo piešiniais ar kitais jam įdomiais būdais, garantuojame jums nereikės sukti galvos, kaip vaiką iškrapštyti į lauką šiltą vasaros vakarą. Pradėsite galvoti, kaip tuos mažuosius padaužas parvaryti namo, bent jau miegui.

Kiekvienas išsirinks savo namelį.