Turbūt, visos mamoms, prieš ateinant mažyliui į pasaulį, nori sukurti kuo jaukesnę jo žaidimų aplinką, papuošti lovytę ir kuo gražiau įrengti kambarį. Žinoma, kai kurie dalykai yra tik mūsų norai, dėl bendro vaizdo ar stilingo dizaino, tačiau dabar, kai turiu progrą įrengti Gusto kambarį ir pas mus atkeliaujančios sesės, noriu jog viskas būtų ne tik praktiška, saugu, tačiau ir būtų gražu. Žinoma, Gustas jau kai kuriuose dalykuose išreiškia savo nuomonę, tad reikia į ją įsiklausyti, manau tuomet jam bus pačiam jaukiau gyventi savo kambaryje, kai bus įgyvendinti ir jo norai.

Pirmiausia kalbant apie kambarį, svarbiausias klausimas- lovytė. Dabar vis dar miega vaikiškame manieže, kuris jam darosi ankštas. Todėl nusprendėme naujame kambaryje stovės dabar itin “ant bangos” esanti lovytė- namelis. Jis pats sakė tokios nori, kuomet išbandė pas puseserę. Tai viliuosi jog ir miegoti norės ten labiau, negu tėvų lovoje J  Iš kur būtent pirksime šią lovytę dar nežinau, esu paieškose, tačiau manau rasime geriausią variantą kokybės, dydžio ir kainos santykiu.

Žaidimų erdvė, taip pat vienas svarbiausių dalykų mažam vaikui, netgi būdamas triejų metų, Gustas vis dar nori minkšto kamuoliukų baseino, kurį turime jau įsigyje, tačiau dabar stovi senelių namuose, kadangi neturime, kur jo laikyti. Mūsų kamuoliukų baseinas iš ČIA. Turime jau antrus metus ir esame patenkinti. Manau tai tikrai viena iš svarbiausių detalių vaiko kambaryje, ne tik suteikia jaukumo, gražų bendrą vaizdą, bet ir yra pasiteisinęs žaislas.

O kaip gi be naminės čiuožyklos į baseiną? Ją irgi galite rasti ČIA. Tai manau vienas iš smagiausių užsiėmimų, esant prastiems orams tiek vasarą, tiek žiemą. Smagiai čiuožinėti ir pasinerti į spalvotų kamuoliukų rojų.

Staliuką ir kėdutės vešimės į naująjį kambarį tuos pačius, kuriuos turime iki šiol. Tai jaukaus kampelio darbas, kuris tikrai pasiteisino visu 100%. Čia Gustas ne tik žaidžia, piešia, konstruoja lego, bet ir valgo ar žiūri filmukus. Tai čia ta zona, kur jis jaučiasi saugus, pagal savo ūgį, o tiesa, viena kėdutė iškeliavo į vonią, kur dabar pats savarankiškai užsilipęs gali pasiekti kriauklę ir nusiprausti. Tad dideliam vyrukui, tai didelis pasiekimas.

Palapinė- vienas iš labiausiai taip pat pasiteisinusių pirkinių. Dabar supakavome jau ir saugome naujam kambariui, tačiau kuomet turėjome namuose, Gustas ten eidavo ramiai pavartyti knygeles, o kartais net aplankydavo dėdė miegas. Tai ta vieta, kur jis jaučiasi saugus ir savo karalystėje.

Taip pat pastebėjau jog vaikams patinka žaisti labiau ant žemės, nei kur kitur. Tad jog būtų patogu įsitaisyti, labai praverčia ir žaidimų kilimėlis, kuris transformuojasi į maišą. Taip galime palaikyti ir tvarką kambaryje. Baigus žaisti tiesiog visi žaislai ir detalės susitraukią ir stilingą maišą, kuris turi savo kampą kambaryje. Todėl nebepergyvenu jog einant naktį saugoti mažylio miegą, galiu užlipti ant lego bombos, kas tai patyrė, turbūt atsimenat, koks tai saldus jausmas, kai maža detalė atrodo įsminga į pėdą J Mūsų maišas bus toks: https://mazyliopalepe.lt/produktas/maisai-zaislams/

Kai jau įsikursime naujuose namuose ir visos detalės ras savo vietą, būtinai pasidalinsiu su Jumis labiausiai pasiteisinusiais dalykais bei bendru vaizdu kambaryje. Manau tikrai bus jauku ne tik man, bet ir pačiam Gustui.