Sienu griovimas Klaipedoje – atsiliepimai

Sienu griovimas Klaipedoje – kapitalinių sienų griovimas. Griauname ne tik vidines, bet ir laukines butų, namų sienas. Visus griovimo darbus atliekame su savo profesionale technika, o statybines atliekas galime išvežti ir pasirūpinti viskuo nuo pradžios iki galo. Tad Jums nereikės dėl nieko sukti galvos, nurodyti tik reikiamą nugriauti sieną, o visu kitkuo pasirūpins mūsų profesionalų komanda, kuri šiais darbais užsiima jau ne vienerius metus, todėl garantuojame kokybės, kainos ir greičio santykį, kuris nepaliko dar nei vieno nepatenkinto kliento.

Kapitalinės sienos griovimas

Šis darbas reikalauja ne tik jėgos, bet ir žinių. Griovikas turi išmanyti pastatų specifiką, sienų struktūrą ir žinoti visus griovimo žingsnius nuo pradžios iki galo. Kapitalinių sienų griovimas yra gana atsakingas procesas. Atliekant šiuos darbus būtina laikytis visų saugumo reikalavimų bei išmanyti nešanęčiųjų bei paprastų sienų esmę. Kadangi mūsų komandoje dirba tik patyrę ir atsakingi specialistai, visi mūsų klientai lieka patenkinti darbais bei rekomenduoja mus kitiems. Todėl pats geriausias įvertinimas grįžtantys klientai.

Sienu griovimas klaipedoje

Viena iš populiariausių sienu griovimas klaipedoje paslaugų- tualeto ir vonios sujungimas. Darantis kapitalinius remontus, senos statybos butuose, klientai dažnai nori praplėsti erdves, o tai geriausiai padaryti galima sujungiant mažą tualeto erdvę su vonios kambariui. Todėl būtent sienos tarp wc ir vonios griovimas, pats populiariausias darbas mūsų komandai. Tai atliekame beveik kasdien, tad patirtis jau nesuskaičiuojama. O jeigu ir Jūs norite atlikti remonto darbus ir sujungti erdves, bet tam reikalingas sienų griovimas- mes esame Jūsų paslaugomis.

Kaimynų sutikimas – prieš atliekant sienu griovimo darbus

Taip pat vienas svarbus elementas, kurį turi žinoti keikvienas klientas norintis griauti kapitalinę sieną daugiabutyje, Jums reikalingas kaimynų sutikimas bei darbų projektas. Jeigu nežinote nuo ko pradėti ir kaip užsiimti  biurokratiniais darbais, galite taip pat kreiptis į mus. Mes Jus pakonstultuosime ir atsakysime į visus iškylančius klausimus. Taip sutaupysite laiko ir jau žinosite nuo ko reikia pradėti atliekant svarbius darbus Jūsų bute.

Taigi jeigu pribrendote remontams ir norite atsinaujinti bei sujungti savo erdves – griovimo darbai klaipeda Jūsų paslaugoms. Sutarsime darbų pradžią ir pabaigą, o visą kitą galite patikėti mums. Smagu jog mumis pasitiki jau ne vienas šimtas klientų.

Skaitykite daugiau: Mediniai nameliai