Kuomet tėvai pradeda ieškoti ir rinktis vaikų nameliai ir kaina, dažniausiai tai būna jau vasara ir nori gauti kuo skubiau jog vaikai spėtų, kiek įmanoma ilgiau likusios vasaros pasidžiaugti savo nuojąją žaidimų aikštele, įsirengti jaukiai savo namelį ir leistų ten ilgus ir šiltus vasaros vakarus. Galėtų pasikviesti draugus ir ramiai vakaroti netrukdant kitiems šeimos nariams ir patys jaustųsi turėdami savo erdvę, kurioje gali jaustis saugiai, patogiai ir jaukiai.

Verta paskaityti:

Tačiau būtent kuomet visi suskuba užsakymus pateikti vasaros metu, darbų apkrova išauga ženkliai ir mūsų mažylio palėpės komanda nebe pajėgi fiziškai greitai įvykdyti visus jūsų užsakymus, todėl namelio gamyba ir pristatymas nuo 10dienų, dažniausiai išauga į 14 darbo dienų laikotarpį, o kartais net ir ilgiau. Todėl jei svarstote, vasarą ieškoti tokios žaidimų aikštelės ir norėsite gauti kuo skubiau, pradėkite paieškas jau dabar, turėsite laiko išsirinkti tinkamiausią variantą, apsvarstyti visus galimus medinio namelio variantus ir susikursite patį tinkamiausią jūsų vaikams. Taip pat užsakymo trukmė neretai priklauso ir nuo pasirinktų plastmasinių dalių spalvos. Jeigu jas turime sandelyje, pristatymas ir gamyba nestring, tačiau jeigu jūsų pasirinktos spalvos čiuožyklos neturime ir ją reikia užsakyti, tuomet vėl užsakymo terminas gali šiek tiek prasitęsti. Taigi tam jog nereiktų skubėti nei jums, nei mums ir ramiai galėtumėte laukti savo išsirinkto vaikų namelio, kaip sakoma ruoškite slides vasarą. Tik čia šiek tiek atvirkščiai, rinkitės namelį žiemą, gal net pavyks pagauti akciją ir nusipirksite šiek tiek pigiau.

vaikų nameliai

Vasaros metu, kuomet užsakymų ir taip daugybė akcijų pasitaiko labai retai, tad galite laimėti ne tik laiko, bet ir sutaupyti. Dabar pats metas iki artėjančio lauko žaidimų sezono, išsirinkti laisvalaikį savo vaikams ir susikurti vaizdą, kokios medinės pilaitės norėsite savo vaikams, o mes dirbsime tam jog tos svajonės ir norai virstų realybe ir visai greit vaikai galėtų džiaugtis savo nuosavu mediniu nameliu su pačiomis smagiausiomis pramogomis! Vaikų nameliai pristatymas tiek vasaros, tiek žiemos metu nemokamas visoje Lietuvoje. Tik surinkimo paslauga kainuoja papildomai, jeigu norite ją pasirinkti!