Dažnai, mes mamos, susiduriame su daugybę įvairių klausimų. Kaip pirmą kartą valyti nosytę, kaip tvarkytis su sloga. Bet kiekvienas naujas iššūkis, tampa pamoka ir kitą kart jau žinome, ką ir kaip daryti. Didžiausias klausimas man iškilo, kai Gustas pasigavo pirmąją slogytę. Kaip prižiūrėti nosį, kad jam būtų lengva kvėpuoti? Kokias priemones naudoti? Aš jau radau atsakymus į šiuos klausimus,  todėl noriu pasidalinti ir su Jumis:
Gusto sloga dar tik prasideda, jis kartais pačiaudi, bet jaučiu jog būna sunku kvėpuoti ir kažkas nosytėje trukdo. Tad į pagalbą pasitelkėme Physiomer gleivių aspiratorių ir jūros vandenį Quixx.
Šiuos produktus labai paprastai naudoti ir kūdikiai dažniausiai pakenčia tą nemalonų jausmą, kuomet kažkas lenda prie jų mažyčių nosyčių. Pirmiausia įlašiname Quixx nosies purškalą, šiek tiek palaukiu kol viskas atmirks, kad lengviau išsitrauktų ir po 10 minučių naudojame Physiomer gleivių atsiurbėją. Jį naudoti labai paprasta, tereikia vieną galiuką atsargiai įkišti į kūdikio nosies gleivinę, o kitą pridėti sau prie burnos ir traukti. Viduje esantis popierinis filtras sulaiko, visą kūdikio nosytės turinį. Procedūra atliekama labai greitai ir veiksmingai. Mažyliui lengviau kvėpuoti ir jo neerzina užsikimšusi nosis. 
Šį kartą išsisukome tik su tokiomis priemonėmis, keletas dienų ir mano Gustas vėl sveikas ir laimingas vaikas 🙂 Tikiuosi rimtesnės ligos neužklups nei mūsų nei Jūsų mažylių!