Turbūt, visos mamos žino apie pleiskanų luobą, kuris susidaro kūdikiams ir jį reikia iššukuoti smulkiomis šukomis, prieš tai sudrėkinant kremu ar aliejumi. Tačiau mano Gustui įvairūs aliejai, kremai ir šukavimai nepadėjo, vis atsinaujindavo pleiskanos tad niekaip neišeidavo atsikratyti jų iki galo. O dar veido odelė pradėjo sausėti, ypač po maudynių. Bandžiau daugybę kremų ir tam kartui padėdavo. Tačiau tokių efektyvių priemonių dar nesu radusi, tad šiandien pristatau du URIAGE vaikiškus kremus:
  • Uriage Baby 1ERE drėkinamasis kremas– šis kremas saugo ir drėkina kūdikių odelę. Kremo sudėtyje esančios medžiagos drėkina ir ramina sudirgusią odą bei stiprina natūralią odos apsaugą. Sudėtyje nėra parabenų. Kremas neturi kvapiklių, tad neerzina kūdikio intensyviu kvapu. Puikiai įsigeria ir drėkina mano mažylio veido odą. Panaudojus savaitę laiko pajaučiau skirtumą. Odelė tapo minkštesnė, dingo keletas paraudimų ir išsausėjimų. Rekomenduoju šį produktą įsigyti visos būsimoms ir esamoms mamoms. Kaina salyginai nėra didelė, tačiau efektas pastebimas. 
  • Uriage Baby Soin De Lait kremas pleiskanų luobelei– kaip ir minėjau prieš tai iki pat penkių mėnesių nepavyko visiškai atsikratyti pleiskanų luobo. Atrodo jau viską švariai iššukavau, po kelių dienų vėl ta pati istorija. Pleiskanos atsirado, tenka vėl tepti aliejų ir šukuoti. O Gusto oda gana jautri, tad dažnai naudodama aliejų ir šukuodama, aš jam dar sudirgindavau odelę, dėl to atsirasdavo paraudimų. Tačiau išmėginau šį URIAGE produktą. Prieš miegą ištepiau vietas, kuriose dar kovojame su pleiskanomis ir ryte nuploviau. Pakartojom šią procedūrą keturias dienas ir dabar jau džiaugiamės švaria ir nesudirgusia galvos oda.