Ruošiamės pirmajai šventei- krikštynų žvakė

Mamai patinka organizuoti šventės, o pakeliui dar viena graži diena- Gusto krikštynos. Tai bus pirmoji šventė, kuri skirta Gustui. O tokiom progom dar kiek pilna visokių grožybių interneto platybėse. Tik spėk rinktis, dėlioti ir derinti įvairias dekoracijas. Noriu su Jumis pasidalinti, kiekvienu šventės planavimo džiugesiu ir atradimu. Šiandien dėmesį noriu skirti Wood Deco darbeliui, kuriuo likau labai patenkinta. 
Krikštynų žvakė- tai viena pagrindinių detalių, priimant krikšto sakramentą. Ir ši apeigos dalis, svarbi per kiekvieną didelę vaiko šventę- pirmoji komunija, vestuvės. Pagal tradicijas, krikštynų žvakės šviesa, turi lydėti vaiką priimant kiekvieną naują sakramentą. O Gusto žvakė tokia graži ir miela, tikrai išsaugosiu ateities šventėmis ir jeigu tik jis norės, galės vadovautis šia gražia tradicija. Bet bent jau mano atsiminimų dėžutėje, kurioje kaupiu, visus svarbiausius Gusto daiktus- ji vietą tikrai ras. 
Ši žvakė pagaminta kruopščiai ir tvarkingai. O padarius užsakymą, nereikėjo ilgai laukti. Tad siūlyčiau ir Jums pasižvalgyti, ką dar gražaus gamina Wood Deco šventėms ir ne tik.