Mano Gustas jau tris kartu per dieną skanauja mamos pagamintą, šviežią ir skanią košę. Ragaujame daržovienę, grūdines košes ir vieną kartą jau tyrelę su šiek tiek mėsytės prieskonių. Kol esame namie- man malonumas kasdien po kelis kart virti šviežią ir karštą košę Gustui su daugybe meilės prieskonių, tačiau nusprendėme išvykti savaitgaliui pasiilsėti į Druskininkus. Žinoma, viešbutyje virtuvėlių nėra, viryklių tai po gi. Tad teko išspręsti klausimą, kokias košes valgys Gustas? 
Parduotuvėje pasimečiau tarp daugybės įvairiausių kūdikiams ir vaikams skirtų košyčių. Jų pavadinimai, konsistencija, pakuotės ir sudėtis pačios įvairiausios. Nenorėjau rizikuoti ir išbadinėti kažko naujo, todėl rinkausi tokias tyreles, kurios pagamintos tik iš tų produktų, kuriuos Gustas jau valgo pasigardžiuodamas. Ir tokios buvo tik Hipp. Žinoma vaisių tyrelių daugybė ir kitų firmų, tačiau mūsų pagrindiniai reikalavimai be vištienos ir su ragautoms daržovėmis. O paskanavimui nupirkau ir ekologiškų 100% obuolių sulčių. 
Na ir ką gi supažindinsiu su Gusto pirkinių krepšeliu. Jį sudarė: švelnios daržovės ir ryžiai su veršiena, ekologiškas jautienos ruošinys, vaisiai su grūdais ( obuoliai ir bananai), ekologiška tyrelė ” Cukinija su bulvėmis”, ekologiška bananų ir kriaušių tyrelė su grūdais, švelnios daržovės, bulvės su veršiena bei ekologiškos obuolių sultys. 
Pasirinkau Hipp tyrelių liniją, kadangi šie produktai gaminami iš ekologiškų ūkių ir garantuoja aukščiausią kokybę bei atitinka visus ES ekologiškiems produktams keliamus reikalavimus. Taip pat šios tyrelės be glitimo. Indeliai patogūs, nedideli. Atsukus ir sumaišius dvi tyreles, likutį galima vėl užsukti ir naudoti sekančiam užkandžiavimui. 
Žinoma, vedama mamos smalsumo paragavau ir aš šių skanėstų, tikrai skanesnės negu mano virtos košės, tačiau džiaugiuosi, kad Gustas vis dar jas valgo skaniai ir po šių gėrybių. Žinoma, mano vyrukui, net košės su mėsa buvo tikras skanumėlis, valgė pasigardžiuodamas, susikaupęs ir sukoncentravęs visą dėmesį į pakeliui keliaujanti šaukštą. 
Na ir žinoma, didžiausias pliusas iš manęs. Pirkau šias tyrelės būtent todėl, kad viešbutyje nėra galimybės gaminti pačiai, užteko esančio virdulio ir indelio, kuriame šildžiau košę. Paprasta, greita ir labai labai skanu! 🙂