Rankų darbo lentynėlė vaiko kambariui

Manau, visos mamos, svajojame apie gražų jaukų ir šviesų vaiko kampelį ar kambarį. Ne išimtis ir aš. Visuomet idėjų semiuosi iš interneto platybių, o sukurti pasakų kampelį mano Gustui padeda gabios ir kruopščios kūrėjų rankos. 
Dabar mažylio kambario vizija- šviesus, neperkrautas, su mielom detalėm, kurios kambarį paverstų jaukiu. Vieną iš tokių stilingų ir įdomių detalių mums pagamino Little Crazy Things. Lentynėlė mus pasiekė labai greit, pagaminta kruopščiai ir kokybiškai. Čia bus vienas iš pagrindinių akcentų, užėjus į Gusto erdvę. Ši lentynėlė puikiai tiks sudėti spalvingom ir mažom pirmosioms knygutėms arba vietą atras minkšti ir mylima Gusto žaisliukai. Vos tik pakabinama lentynelė atrado savo vietą ant sienos, iškarto įnešė jaukumo ir šviesos. Beto šiame puslapyje galite pasižvalgyti ir atrasti daugybę kitokių vaikų kambario detalių, kurios tikrai suteiks išskirtinumo ir Jūsų mažylio kampelis atrodys nuostabiai. Čia gausu išskirtinių ir stilingų detalių. Pradedant nuo žaisliukų iki krepšių mažylio žaislams sudėti. Juk jie turi atrasti vietą, kur nakčiai pasiilsėti ir nors trumpam kambarį vėl paversti tvarkingu. Tad mes dar tikrai čia sugrįšime pasižvalgyti ir įsigysim mielų kambario akcentų.
Vis dar su Gustu svarstome, kam užleisti šią garbingą vietą ir leisti atsisėsti aukštai ant šios mažytės “lėlių supynės”. Manau šis minkštas žaislais puikiai tinka, tiesa? 🙂