Nėštumo priežiūra, kam patikėti?

Vienas svarbiausių klausimų nėštumo metu, kam patikėti prižiūrėti šį svarbų įvykį. Kai laukiausi pati, kol atradau savo gydytoja lankiausi netgi trijuose vietose. Tačiau, kai užsukau į Ingos Gruzdienės kliniką, niekur nebenorėjau blaškytis. Man labai buvo svarbu, kad specialistas būtų ne tik profesionalus savo srityje, tačiau ir bendrautų maloniai bei atsakytų į visus iškilusius klausimus, o ne paskubomis išlydėtų iš kabineto. Ši gydytoja išpildė visus mano lūkesčius. Tad visus savo ateities nėštumus patikėčiau tik jai. O ir visos draugės, kurios jau laukėsi ar dar tik laukiasi taip pat niekada nenusivylė pasirinkusios šią gydytoją. Net ieškodama internete atsiliepimų, nebuvau mačius tiek pagyrų apie dar kokį kitą specialistą.
Kiekvieno vizito metu, ėjome kartu su vyru. Jis taip pat buvo sužavėtas gydytojos rūpestingumu bei profesionalumu. Visuomet skirdavo laiko tiek, kiek reikėdavo. Neskubėdama paaiškindavo kiekvieną situaciją ar aptardavo reikalingus tyrimus. O darydama vaisiaus echoskopą, pakomentuodavo visas mažylio kūno daleles dar tada, kai mums ne visai viskas aiškiai matydavosi. 
Kiekvienas vizitas būdavo lyg šventė, eidavome susitikti su savo mažyliu. Visuomet gaudavome ryškias ir aiškias savo žirniuko nuotraukas. Tad dabar jų prikaupusi esu ne viena ir ne dvi. 
Tad jeigu esate iš Klaipėdos, rekomenduoju rinktis būtent šią kliniką. Nors jei ir ne iš Klaipėdos, yra mamų, kurios važinėja iš kitų miestų, būtent dėl šios gydytojos. Jog būtų saugiose ir patikimose rankose. Juk vis dėlto nėštumą prižiūrinčiam gydytojui patikime svarbiausią savo turtą ir kartais laiku pamatytos problemos, būna lengvai ir sėkmingai išsprendžiamos.