Jaukių namų kvapas iš Rituals

Niekada nebuvau mėgėja smilkalų, namų purškiklių ar įvairių kitų namams skirtų kvapų. Kažkodėl visada man nuo jų imdavo skaudėti galvą. Gal kad per ilgai laikydavau smilkstančius, tačiau net ir tie išbandyti kvapai, man nebuvo prie širdies. Todėl buvau visai užmiršus įvairius kvapus ir mėtyti pinigus, o namus kvepindavau “savadarbiais” kvepalais: džiovinti citrusiniai vaisiai, cinamono lazdelė arba sezono metu kvapnių gėlių puokštės. Visi šie kvapai man nesilaikydavo ilgai arba gal tiesiog priprasdavau. Bet vis norėdavosi to gaivumo jausmo tik įėjus į namus ir pagaliau atradimas! Na tiesą sakant gavau dovanų, tačiau tai buvo geriausias namų kvapas, kokį kada esu turėjus. Tikrai. Tai kvapnios Ritauls lazdelės GREEN CARDAMON
Šis kvapų buteliukas ne tik papuoš namus, nes atrodo labai stilingai bet ir suteiks namams gaivumo pojūtį. Kas kartą grįžus namo vis iš naujo užuodžiu, kaip namai dvelkia prabanga. Nors šis apibūdinimas ir keistokai skamba, tačiau nerandu kito žodžio. Visi svečiai klausė, kokie čia kvepalai, nes tas prabangos pojūtis galbūt ir kilo iš to, jog pirmiausia atrodo, kad namai iškvėpinti kvepalais. Niekam nešauna į galvą, kad tokį aromatą gali skleisti namų kvapukai. 
Tai bus ir puiki dovana, jeigu artėja draugės gimtadienis! Kvapas supakuotas taip pat labai dailioje dėžutėje. Ši miela dovana atneš jaukumo visiems namams ir bus žavi interjero smulkmena. O Ritauls internetinėje parduotuvėje galėsite pasirinkti ir kitą kvapą iš jų siūlomo gausaus asortimento, tuo pačiu gal prigriebsite kažką sau kūno ar veido priežiūrai, pasilepinti po sunkios mamos dienos:)