Stumdukas Vtech

Ar esate susidūrusios su tuo jausmu, kai labai džiaugiatės nuostabiu lavinančiu žaislu mažyliui, o kai dar gaunate už gerą kainą, tačiau poto suprantate, kad Jūsų kasdienybėje šis žaislas užima per daug vietos? Kas klausiate, ką tai reikia. Turbūt, su tuo nesate susidūrę, tad paaiškinu. Nupirkome mažyliui stumduką, atrodė nuostabus žaislas, tačiau dabar, kiekvieną dieną girdžiu tą patį: kuku- aš tave matau,  saulutė šviečia, čia labai smagu- prisijunk ir tu. 🙂 Bet jei pamirštant savo interesus, o galvojant apie mažylį, šis žaislas tikrai naudingas ir įdomus, papasakosiu plačiau: 
  • Turbūt, svarbiausia dėl ko manau, kad žaislas tikrai įdomus- dar nebuvo nė vieno svečio, kuris nenorėtų jo išbandyti ir paspaudyti daugybės spalvotų ir grojančių mygtukų 🙂
  • Šis stumdukas kalba lietuviškai, kas tikrai naudinga lavinant vaiko klausą. Jis ne tik kalba, bet ir dainuoja daineles. Moko vaiką spalvų, formų, skaičių, natų. 
  • Veiklos skydelis nusiima ir jeigu vaikas dar nenori stovėti įsikibęs ar vaikščioti stumdant žaislą, galės tiesiog gulėdamas ant pilvo spaudyti įvairius mygtukus ir formeles ant lavinamo skydelio, veiklos čia tikrai ras pakankamai. 
  • Mano mažylis šį žaislą turi jau mėnesį laiko, o dar kasdien toks pat įdomus, kaip ir pirmąjį kartą, retai kada jį tiek laiko domina tas pats žaislas. Taigi, kaip ir rašo ant pakuotės, tikrai tiks vaikams nuo 6mėn.
  • Ryškios spalvos, įvairios formos, skirtingi garsai- lavina mažylio įvairius pojūčius. Jis gali liesti, spausti, sukti, pakelti, padėti ir visai kitaip gerinti savo rankų judesius. 
  • Gustas net turi mėgstamiausią frazę jau, kurią sako šis stumdukas, spėkite kokią ? Taip ! ” Kuku- aš tave matau”. Jeigu nori prajuokint mūsų vaiką, ši frazė puikiai tiks 🙂 

Taigi, šis žaislas atlieka daugybę įvairių funkcijų ir vaikui tinkamas ilgą laiko tarpą. Tiek mažyliai, tiek truputį vyresni vaikai ras, kaip įdomiai praleisti laiką su šiuo lietuviškai kalbančiu stumduku. Tik tėveliai- apsiginkluokite kantrybe. Jei Jūsų namuose atsiras šis kalbantis ir daug kalbantis žaislas- jos tikrai prireiks 🙂

O šiam žaislui dabar akcija: Žaislų planetoje.