Šis pirmadienis mums su Gustu truputi kitoks nei kiti. O ir šiaip mamoms nebūna pirmadieniai daugiau sunkesni nei penktadieniai. Nes jos mamos kiekvieną savaitės dieną. Tačiau šis kitoks, nes nuo pačio ryto džiugina smagiais ir nematytais žaisliukais. 
Šį kartą Gusto rankose smagiai laiką leidžia du Baubukai, kuriuos su meile gamina mama Justina. Žaviuosi moterimis, kurios turi kantrybės ne tik vaikams, bet ir rankdarbiams ar kitiems širdžiai mieliems užsiėmimais. 
Mūsų Baubukai labai mieli ir žaismingi. Dviejų Gusto mėgstamiausių spalvų- žalias ir raudonas. Vienas čiaža, kitas barška. Šie žaisliukai skirti lavinti pagrindinius mažųjų pojūčius: matyti, girdėti ir jausti. Kiekvienas Baubukas vis kitoks. Skiriasi ne tik jų spalvos, bet ir garsai. Taip pat turi ir kitokias šukuosenas, kurias mažyliam čiupinėti arba, kaip manajam pagraužti labai įdomu 🙂 Nors Justina šiuos Baubukus gamina dar tik kaip pramoga sau, tačiau manau jie tikrai verti dėmesio. Smagūs, išradingi, lavinamieji ir spalvoti. Ko daugiau reikia mūsų mažosioms rankytėmis. O jei dar spalva būtent tokia, kokia patinka Jūsų mažyliui, tai mano Gustas drebėjo kol atėmė iš manęs šį Baubuką, galėjo apčiupinėti savo mažais pirščiukas, pakratyti, o vėliau ir paragauti. Mūsų vertinimas- puikus. Manau šie du bičiuliai lydės mus kelionėse. Kadangi neužima daug vietos, patogu įsimesti į bet kokią rankinę, o mažyliui pradėjus nuobodžiauti, suteiks daug naujų emocijų.