Pirmieji batukai, pirmiesiems žingsneliams!

Jau nėštumo metu skaitydama daug literatūros, radau informacijos apie tai jog mažylių pirmieji batukai, kuomet jau bandys žingsniuoti turi būti nauji, kad formuotųsi pagal mažylio pėdutę. Dar žinojau, kad neturi būti “ant išaugimo”, ar pernelyg suspausti. Bet kaip visuomet galvojau- toli tas laikas, kai reikės rinktis batukus. Bet net nepajutau, kaip atėjo ta diena. Jis stojąs jau gan senai, bet dabar pats laiko lygsvarą ir bando nedrąsiai žengti tą pirmąjį žingsnelį pats. Tai nusprendžiau pradėti dairytis. Akys užkliuvo už Attipas batukų. Tiesą pasakius, ankščiau apie tokius neteko girdėti. Bet labiausiai jais susidomėjau, kadangi šie batukai, turėjo visas specifines savybes, apie kurias skaičiau:

  • Turi platų priekį ir stabilią pakulnę;
  • Padas neslystantis ( tai labai svarbu, ypač žingsniuojant slidžiomis namų grindimis. Dažnai su kojinėmis nutikdavo tokių atvejų jog mažylis atsistoja, tačiau kojytė praslysta).
  • Ši avalynė specializuota, būtent pirmiesiems mūsų mažylių žingsniukams.
O dar mamytėms, manau, labai svarbus dalykas ne tik kainą, bet ir norisi jog mažylis būtų papuoštas gražiai. O Attipas batukų dizainas toks spalvotas ir ryškus. Tikrai kiekviena mamytė ras tai, kas tiktų jos mažyliui. Kalbant apie kainą, ji taip pat nėra labai didelė. Lyginant su kitomis prekėmis, ar net batukais mažyliams, ji tikrai neatrodo tokia gąsdinanti. Visgi į pirmuosius batukus ir pirmuosius žingsnius, manau, verta investuoti. Man asmeniškai šie batukai labai mieli ir gražūs. Patiko ir tai jog Gustas jų kažkodėl nenori nusiimti nuo kojytės. Kuomet dėdavomės paprastus ir keliaudavome į svečius, vienas visuomet kažkur pasiklysdavo mašinoje, o kartu su juo kartais ir iškeliaudavo kojinė. Namie taip pat nepripažindavo kojinių, tapukų ir visko, kaip mama stengdavosi apsaugoti ir sušildyti mažylio kojytes. Tačiau šie batukai jam nekliūva 🙂 Jeigu pasipuošiam tai drąsiai ir stojąs, ir balansuoja su dar ne visai tvirta pusiausvyra bei džiaugiasi naujaisiais batukais. 
Mūsų mažylių kojytės dar tik formuojasi ir ruošiasi keliauti tvirtu ir drąsiu žingsniu per pasaulį, tad padėkime jiems tai daryti kokybiškai ir maloniai, nuo pirmųjų dienų.