Kol nepradėjau žvalgytis įvairių įdomybių Gusto pirmajam gimtadieniui, tol nė nenumaniau jog būna tokių mamų auksarankių, kurioms išpildyti Jūsų norus su kaupu- taip paprasta. Kitokis mama, prisidėjo prie ypatingos Gusto gimtadienio šventės ne tik savo išskirtiniais perzonalizuotais rūbeliais, bet ir paveikslu ir kvietimais. 
Ši kūrybinga mama gali Jums nupiešti paveikslėlį iš Jūsų nuotraukos! Tai gali būti ne tik mažylis, bet ir visa šeima. O nupieštą paveikslą atspausdinti ant džemperio- kietai ane? Mums tai patiko žiauriai. Įsivaizduokit, visi gimtadienio svečiai gauna elektroninius kvietimus su Gusto atvaizdu, o atėję į gimtadienio šventę, sutinka jubiliatą, pasipuošusį džemperiu ant kurio lygiai toks pats paveikslėlis. O žinot, kas ten vaizduojama? GUSTAS 🙂 O dar kaip dekoraciją, ant stalo gavome rėmeliuose– irgi Gustą. Man, kaip pamišusiai mamai, dėl svarbios pirmosios šventės, tai buvo toks nerealus atradimas. Ir išties visi svečiai liko sužavėti, nes tokio “kieto” džempo nebuvo matę. O Jūs? 
Tad jeigu norite šmaikščiai, kūrybingai ir originaliai įamžinti savo mažylį ar visą šeimą, rekomenduoju kreiptis į Kitokis. Šventės jau ne už kalnų, tad tai tikrai puiki bei išradinga dovana 🙂 
O mes pavargę nuo šiandienos įspūdžių ir didžiojo įvykio- einame ilsėtis ir pasitikti naujos savaitės. Bet prieš tai dar, pirmojo gimtadienio džempą, kol kas padėsiu į Gusto prisiminimų dėžutę. Ši diena man buvo tokia svarbi, nes lygiai prieš metus aš išvydau JĮ. Tokį mėlynakį, pašėlusi ir su firmine šukuosena. Gal dėl to, toks svarbus man ir piešinėlis, kuriame atrodo matau tą vaikišką akių spindesį. Net kai Gustas užaugs, saugosiu jį savo sentimentų dėžutėje. Mano mažylis niekada nebebus rytoj toks, koks buvo vakar.