Dar kol laukiausi Gusto, mačiau jog BENU vaistinėje galima atsiimti kūdikio dėžutė. Tiesa, tada vaikelis jau turėjo būti gimęs, o mano mažasis princas dar gyveno savo saugiame ir mažyčiame pasaulyje- mamos pilvelyje. Tad kūdikio dėžutė man nepriklausė. O kai jau Gustas gimė, buvo tiek visokių reikalų jog visai išgaravo iš galvos ši dovanėle. Tad dabar visai neseniai vėl prisiminiau ir pamačiau BENU vaistinės akciją- perkant už 10 eurų ar daugiau, gaunate kodą, kurį užregistravę, sekančią dieną jau galite keliauti atsiimti savo mažyliui skirtos dėžutės. Nors jų turinys ir skiriasi, tačiau šiandien norėčiau su Jumis pasidalinti savuoju. Mane labai nustebino, kad dėžutėje buvo ne tik įvairūs mėginukai, bet ir pilnos produktų pakuotės. 

Pirmiausia aptarsiu dėžutėje rastą HAPPY maišelį. Jame buvo du vienetai sauskelnių. Vienas naujagimiams ir vienas jau ūgtelėjusiam mažyliui 3 dydžio. Gaila, bet jau abu Gustui per maži. O šiaip šias sauskelnes esam bandę ir iš dėžutės, kurią gavau ligoninėj dovanų vos tik gimus Gustui. Patiko tiek man, tiek Gustui. Jos labai švelnios, nedirgina mažylio odos ir neatsirado jokių bėrimų ar iššutimų. Žinoma nereikėtų per ilgai palikti nekeisto pamperso, manau ir tai dar įtakoja iššutimų atsiradimą, o ne tik sauskelnių vardas.
Taip pat maišelyje Happy drėgnos servetėlės. Jas tikrai išnaudosime. Visuomet prieš einant plauti užpakaliuką, reikia panaudoti ir servetėlių 🙂 Tad šis maišelis man šiek tiek jau netiko, nes mažylis jau didesnis. Tačiau mamoms, kurios susilaukė tik ką mažylio puikiai tiks išbandyti sauskelnes, gal tiks ir patiks 🙂 Todėl šiuo atveju manau turėtų būti dėžutės suskirstytos ir pagal amžių, kuomet mamytė registruojasi ir nurodo mažylio amžių, dėžutė būtų parenkama būtent, kas aktualu tokio laiko mažyliams. 
Taip pat nemažą dalį dėžutės turinio sudarė įvairūs mėginukai. Būtent savo dėžutėje radau emolientą Topicrem, esam jį jau bandė iš kitos dėžutės, taip pat tik mėginukas, tuomet man visai patiko, gerai sudrėkino mažylio odą, reikėtų įsigyti ir pilną pakuotę pabandyti ilgesniam naudojimui. Taip pat gavome Emolium vonios emulsiją, skirtą mažylių jautriai odai prižiūrėti. JIs riebina mažylio odą, regeneruoja hidrolipidų sluoksnį, drėkina, maitina ir mažina niežulį. Šis produktas man labai patinka ir mes naudojame kasdienėje mažylio odos priežiūroje. 
Sebamed kremas nuo iššutimų- dar neteko bandyti šio produkto, tačiau naudojame šios firmos muilą. Tad visai likome patenkinti. Ne sausina, nealergizuoja, tad gal ir šis kremas nuo iššutimų bus veiksmingas. Tarp mėginukų ir Gentle Day higieninis įklotas. Kolkas neturiu komentarų, kadangi nesu bandžiusi šios firmos paketų. Bio-oil mėginukas toks mažas, nežinau ar pajausite panaudojus, tačiau jau esu rašius apie šį produktą, tad galite paskaityti ČIA
Toliau išvardinsiu visus likusius mėginukus, tačiau dar neišbandėme tad ir nuomonės negaliu išsakyti: Physiomer vanduo skirtas nosytės priežiūrai. Biomagnis B6 premium milteliai, Bio Ferrum milteliai, Jordan dantų pasta skirta 0-5 metų vaikams. 
Na ir kas mane nudžiugino labiausia jog dėžutėje radau ir didelių pakuočių produktų, kurie tikrai bus naudingi ir sunaudoti. Labiausiai nudžiugino vitamino D pakuotė Oilesen, kadangi mūsų jau į pabaigą, tad būtų tekę pirkti. Weleda dantų pastą vaikams, nors dar dantukų neturime, bet ateityje išbandysime. Oilatum muilas, skirtas kasdieniam naudojimui ir sausai odai, puikiai minkština, kas mums labai aktualu. Na ir Baby wash head to toe, maudymosi priemonė skirta tiek kūnui, tiek kūdikio galvytei plauti. 

Apibendrinant, šia kūdikio dėžute esu patenkinta. Juolab jog ją gauti galite perkant vos už 10eurų. Tad jeigu reikia apsipirkti vaistinėje, verta rinktis BENU– gausite puikių dovanų:)